Nagrobki

Zapraszamy Państwa do składania zamówień na nasze nagrobki wraz z wykonaniem projektu nagrobka w 3D. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która realizuje projekt w oparciu o specjalnie wykonany program informatyczny do wizualizacji nagrobków (został on sfinansowany ze środków Uni Europejskiej).Środki do pielęgnacji kamienia

Stein KristalizerStein Kristalizator

Jednoskładnikowy krystalizator do kamienia. Utwardza i uszczelnia strukturę kamienia, pogłębia kolorystykę, nadaje trwałą politurę kamienia, odporny na promieniowanie UV.
Pojemnik: 0,5 l cena 50,00 zł

HMK R 52HMK R 52

Środek do usuwania olejów i wosków. Czyści i usuwa plamy z oleju. Stosuje się do wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego i sztucznego. Rozpuszcza świeże i stare zaolejenia do głębokości 5 cm.
Pojemnik 1 l cena 120,00 zł

HMK R 75HMK R 75

Środek czyszczący do kamienia. Czyści wszystkie rodzaje kamieni naturalnych, szczególnie zawierające żelazo i wrażliwe na rdzę granity. Zapobiega uaktywnianiu się rdzy. Usuwa starą warstewkę cementu, zaprawę i stwardniały brud.
Pojemnik 1 l cena 70,00 zł

Lithofin do czyszceniaLithofin MN do gruntownego czyszczenia

Środek do czyszczenia powierzchni kamiennych na zewnątrz. Uwalnia od ciemnych złogów, przebarwień pochodzenia roślinnego oraz plam spowodowanych pleśnią. Sprawia, że wszystkie powierzchnie kamienne w ciągu kilku minut stają się znowu jasne i czyste. Działa szybko i intensywnie. Wydajność: do 15m2/L.
Pojemnik 0,5 litra 80,00 zł

Lithofin ochronaLithofin MN podstawowa ochrona kamienia

Skuteczna impregnacja nasiąkliwych kamieni naturalnych i wyrobów z betonu o obrobionej powierzchni. Chroni przed pochłanianiem wody, zawilgoceniem oraz zmniejsza podatność na zabrudzenia. Zawiera rozpuszczalnik, aktywnie przepuszcza powietrze, działa przez wiele lat, niewidoczny, bez połysku. Wydajność: ok. 7-15m2/L.
Pojemnik 1 litr 100,00 zł

Lithofin ochronaLithofin MN do mycia pielęgnacyjnego

Do stałego stosowania do wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych. Czyści i pielęgnuje przy zmywaniu. Regularnie stosowany, sprawia, że zarówno surowe, szlifowane, jak i polerowane powierzchnie stają się coraz ładniejsze, a ich barwy i struktura bardziej nasycone. Idealny do powierzchni impregnowanych lub lakierowanych. Koncentrat, nie tworzy warstwy i nie pieni się..
Pojemnik 1 litr 80,00 zł

Glanz PolierGlanz Polier

Koncentrat czyszcząco – nabłyszczający. Przeznaczony głównie do granitów. Usuwa plamy po zniczach i plamy żywiczne, nadaje połysk, odporny na starzenie pod wpływem:
- czynników atmosferycznych
- promieniowania UV
Obojętny chemicznie.
Pojemnik: 0,5 l cena 40,00 zł


Oferta Sprawdź nas!
Kilkaset wzorów i rodzajów nagrobków.
Sprzedaż ratalnawięcej
Aktualności najnowsze informacje
Zapraszamy na DNI OTWARTE w czterech miastach!więcej
Promocje nie przegap
Sprawdź nasze promocje!więcej