Nagrobki

Zapraszamy Państwa do składania zamówień na nasze nagrobki wraz z wykonaniem projektu nagrobka w 3D. Jesteśmy jedyną firmą w Polsce, która realizuje projekt w oparciu o specjalnie wykonany program informatyczny do wizualizacji nagrobków (został on sfinansowany ze środków Uni Europejskiej).

Środki do pielęgnacji kamienia

Stein Kristalizator

Jednoskładnikowy krystalizator do kamienia. Utwardza i uszczelnia strukturę kamienia, pogłębia kolorystykę, nadaje trwałą politurę kamienia, odporny na promieniowanie UV

HMK R 52

Środek do usuwania olejów i wosków. Czyści i usuwa plamy z oleju. Stosuje się do wszelkiego rodzaju kamienia naturalnego i sztucznego. Rozpuszcza świeże i stare zaolejenia do głębokości 5 cm.

HMK R 75

Środek czyszczący do kamienia. Czyści wszystkie rodzaje kamieni naturalnych, szczególnie zawierające żelazo i wrażliwe na rdzę granity. Zapobiega uaktywnianiu się rdzy. Usuwa starą warstewkę cementu, zaprawę i stwardniały brud.

Lithofin MN do gruntownego czyszczenia

Środek do czyszczenia powierzchni kamiennych na zewnątrz. Uwalnia od ciemnych złogów, przebarwień pochodzenia roślinnego oraz plam spowodowanych pleśnią. Sprawia, że wszystkie powierzchnie kamienne w ciągu kilku minut stają się znowu jasne i czyste. Działa szybko i intensywnie. Wydajność: do 15m2/L.

Lithofin MN podstawowa ochrona kamienia

Skuteczna impregnacja nasiąkliwych kamieni naturalnych i wyrobów z betonu o obrobionej powierzchni. Chroni przed pochłanianiem wody, zawilgoceniem oraz zmniejsza podatność na zabrudzenia. Zawiera rozpuszczalnik, aktywnie przepuszcza powietrze, działa przez wiele lat, niewidoczny, bez połysku. Wydajność: ok. 7-15m2/L.

Lithofin MN do mycia pielęgnacyjnego

Do stałego stosowania do wszelkiego rodzaju powierzchni kamiennych. Czyści i pielęgnuje przy zmywaniu. Regularnie stosowany, sprawia, że zarówno surowe, szlifowane, jak i polerowane powierzchnie stają się coraz ładniejsze, a ich barwy i struktura bardziej nasycone. Idealny do powierzchni impregnowanych lub lakierowanych. Koncentrat, nie tworzy warstwy i nie pieni się..

Glanz Polier

Koncentrat czyszcząco – nabłyszczający. Przeznaczony głównie do granitów. Usuwa plamy po zniczach i plamy żywiczne, nadaje połysk, odporny na starzenie pod wpływem:
– czynników atmosferycznych
– promieniowania UV
Obojętny chemicznie.